Speciální akce: poštovné na všechny objednávky zcela zdarma!

Vážení zákazníci,

                                                              

Mydesign:

již několik let Vám naše firma nabízí exkluzívní možnost sestavit spolu s Vaším dítkem školní vybavení přesně podle přání. Získáte tak nejen technicky vyspělý český výrobek, ale i jedinečné tvůrčí dílko, charakterizující individualitu Vašeho dítěte, jeho koníčky nebo oblast, v níž je nadáno. Takový originální „kousek“ pak zaručeně nikde jinde na ulici či ve škole nepotkáte.

Nechme dítě rozvíjet  tvořivost a osobnost!

Obdobně nabízíme možnost individualizované malosériové výroby i pro fanshopy, sportovní kluby, zájmové organizace nebo třeba pro skupiny rodičů dětí z kroužků , školek atd.

Pro další informace nás kontaktujte na adrese info@leasyn.cz , jsme si jistí, že společně nalezneme řešení Vašich potřeb a uskutečníme Vaše nápady.

Jak to funguje:

Ze sortimentu na těchto stránkách si zvolte nejvhodnější typ batohu, který bude splňovat Vaše nároky a požadavky. Mimo batohů Vám rádi zhotovíme také individuální penál nebo sáček na obuv.

Informaci, o jaký výrobek máte zájem a jaké řešení hledáte, nám, prosím, zašlete na adresu info@leasyn.cz . My Vám obratem pošleme schéma vybraného výrobku a instrukce, jak při výběru a sestavení barev a motivů postupovat. Po vyjasnění Vašich představ a případném zaslání podkladů (nášivky, malba Vašeho dítka na textilu, grafická data pro obrázek či logo, nebo třeba foto v .jpg formátu) Vám pak do 3 týdnů zašleme hotové dílo. V této souvislosti prosíme – věnujte pozornost otázce autorských práv k zasílaným podkladům. U zakoupených a zaslaných nášivek je vše v pořádku, pokud si však své motivy stáhnete z internetu , okopírujete z časopisů apod., mohlo by dojít k určitým problémům. Naše společnost nenese zodpovědnost za vypořádání autorských práv k dílům, která si zašlete k zapracování do svého výrobku v rámci služby Mydesign.

Těšíme se, že společně zpestříme ulice a školní třídy!

Co to bude stát:

Batoh Top Individual     ……………….          2.999,- Kč vč. DPH, doprava zdarma

Batoh Bingo Individual ……………….          2.399,- Kč vč. DPH, doprava zdarma

Batoh Solid Individual  ……………….          1.990,- Kč vč. DPH, doprava zdarma

Penál 1483 Individual   ……………….              399,- Kč vč. DPH, doprava zdarma

Sáček 1389 Individual   ……………….              350,- Kč vč. DPH, doprava zdarma

 

Těšíme se na Vaše náměty, reakce a hlavně na společnou tvůrčí práci!!

Kolektiv firmy Leasyn   

Facebook © 2015 Leon by LEASYN Zavlekov 111, 341 42 Zavlekov +420 376 396 656 info@leasyn.cz Eshop vytvořil iNAK.CZ s.r.o.