Speciální akce: poštovné na všechny objednávky zcela zdarma!

ČASTÉ  DOTAZY

 

Jak je to s údržbou batohů a ostatních vašich výrobků? Lze je prát v pračce?

Naše batohy jsou opatřeny vodoodpudivou úpravou textilu, která by se vypráním v pračce narušila či odstranila. Doporučujeme proto ošetření vlhkým hadříkem, případně silně ředěným saponátem. Podobně jako u sportovních textilů doporučujeme po takovém ošetření opatřit výrobek dodatečnou impregnací vhodným sprejem. Pozor, penály se nesmí vystavovat vodě vůbec! I pro ně platí zásada ošetření zvlhčeným hadříkem.

 

Jak jsou batohy Leon odolné povětrnostním podmínkám a hlavně proti vodě?

Naše batohy řešíme konstrukčně a volbou materiálů tak, aby poskytovaly maximální možnou míru ochrany obsahu batohu před vlhkostí, deštěm a sněhem. Použité textilní materiály mají hydrofobní úpravu. Nicméně v případě dlouhodobého vystavení intenzívnímu dešti či stříkající vodě by mohlo dojít k proniknutí vlhkosti do batohu skrze švy a zdrhovadla. Proto doporučujeme v těchto případech použít přes batoh pláštěnku Leon Drop , kterou naleznete v naší nabídce. Kromě ochrany před vlhkostí poskytne pláštěnka svou neonovou barvou i zvýšenou viditelnost nositele pro ostatní účastníky silničního provozu, což při pošmourném počasí a za šera může být důležitým prvkem ochrany dítěte.

 

Objednala jsem dceři batoh s motivem „Srdce“. Dorazil v pořádku, ale dcerka mezitím viděla u kamarádky tentýž výrobek s motivem kopretin, „zamilovala“ se do něj a holky chtějí mít stejné. Bylo by možné provést výměnu?

V zásadě by to možné bylo. Pokud je výrobek nepoškozený a nepoužívaný, v originálním sáčku a s etiketami, výrobky Vám vyměníme. V tomto případě však musíte počítat s poštovným a balným ve výši 150,- Kč.

 

Jak je to s dopravným zdarma?

Ceny, uvedené v našem eshopu, jsou konečné a nebudou Vám k nim již připočítávány žádné další poplatky (tzv. balné, poštovné, dobírkovné apod.)

 

Jaká je záruka, že jsou vaše batohy opravdu kvalitní?

S výrobou školních aktovek, batohů, penálů a dalšího příslušenství máme bohaté zkušenosti – vždyť je dodáváme již 24 let! Naše výrobky ze stejných materiálů a při použití stejných technologií vyvážíme na ty nejnáročnější evropské trhy – v Německu a ve Švýcarsku pod tradiční značkou FUNKI®.  Důkladným výběrem materiálů, pečlivou prací našich vysoce kvalifikovaných pracovnic a pracovníků a detailní výstupní kontrolou se nám daří držet podíl reklamací na velmi nízké úrovni. Svým zákazníkům poskytujeme velmi rychlý záruční i pozáruční servis.

 

Jsme skupinka rodičů a rádi bychom se zeptali na možnosti slev v případě, že bychom provedli sloučený nákup vašich výrobků. Poskytujete něco takového?

V těchto případech nás, prosím, kontaktujte přímo na telefonu 376 396 696 nebo na emailu info@leasyn.cz a my Vám rádi připravíme nabídku pro skupinový nákup přesně podle množství a hodnoty odebraného zboží. Podmínkou takové nabídky je vždy dodání zboží na jedno odběrní místo.

 

Můžete zaručit zdravotní nezávadnost vašich výrobků?

Výběru materiálů pro naše výrobky věnujeme maximální možnou péči. Vždyť jsou určeny dětem! Takže více než 95% jich pochází od evropských výrobců (nikoliv jen dodavatelů) a z toho drtivá většina jsou výrobci z České republiky. Máme tak záruku, že materiály splňují přísné evropské limity na obsah škodlivin. Jsme toho názoru, že jejich vyšší cena je jistotou zdravého a bezpečného zavazadla pro zodpovědné rodiče prvňáka více než vyvážena.

Pro informaci uvádíme přehled nejdůležitějších dodavatelů materiálů:

Textilní materiály:  Hedva a.s. , Moravská Třebová

Plastové kování:  Plasty , Jablonec nad Nisou

Popruhy a lemovky:  STAP a.s. , Vilémov + Mouka , Tišnov

Plastové výztuhy:  Fatra a.s. , Napajedla

Kovový zámek (Leon Bingo a Solid):  Plamet , Horažďovice

Plastový zámek (Leon Top):  Fidlock , Německo

Zdrhovadla:  WICO a.s. , Děčín

atd.

 

Facebook © 2015 Leon by LEASYN Zavlekov 111, 341 42 Zavlekov +420 376 396 656 info@leasyn.cz Eshop vytvořil iNAK.CZ s.r.o.